Witaj! Jestem Kaja.

Jesteśmy umówieni na spędzenie wspólnie popołudnia. Czekam na nie u siebie, w mieszkaniu. Narasta we mnie potrzeba zrobienia niespodzianki. Jednak czasu i możliwości mam niewiele. Jest za to czerwiec, dużo słońca, wokół świeże, kolorowe owoce. Tak!

Niespodziewany słodki podwieczorek będzie idealny. Usłyszenie po zatrzaśnięciu drzwi: ‘Mam coś pysznego, zamknij oczy’ zawsze przecież wywołuje wielki uśmiech. Prościej się nie dało: tartaletki z kruchego ciasta z budyniem i truskawkami. Podziw dla nich i zachęty, że powinnam rozwijać swoje kulinarne ‘umiejętności’ nie miały końca. Mnie cieszyło, że niespodzianka strzałem w dziesiątkę. Chciało się więcej balkonowych spotkań ze smakołykiem, przy scrabblach.

Moja zabawa ‘na poważnie’ w kuchni zaczęła się tak, jak opisałam powyżej, od pewnego letniego dnia i zwykłej chęci sprawienia przyjemności bliskiej osobie. Z tego sposobu na umilanie życia innym korzystałam coraz częściej, aż sobie i innym zaczęłam ewidentnie kojarzyć się z gotowaniem i pieczeniem. Z tej potrzeby dzielenia się dobrym jedzeniem oraz zamiłowania do pisania założyłam w 2018 roku bloga.

Prowadzenie go pociągało zaś za sobą potrzebę posiadania ładnych zdjęć, tak więc metodą prób i błędów, a przede wszystkim opierając się na własnej intuicji starałam się ulepszać zdjęcia tego, co przygotowałam. Fotografia była przez długi czas drugorzędną dla mnie sprawą, najbardziej liczyło się wymyślanie nowych potraw i wypieków, szukanie inspiracji kulinarnych, ciekawych połączeń smakowych. Okazało się jednak, że to fotografia wciągnęła mnie o wiele intensywniej. Obecnie oferuję swoje usługi jako fotograf kulinarny, ale pasja do gotowania, a szczególnie pieczenia trwa nadal, a mam nawet wrażenie, że stale się rozwija i wzmacnia.

Bardzo mi miło tutaj Ciebie gościć, mam nadzieję, że znajdziesz dla siebie coś smacznego lub miłego dla oka.

Fotografia kulinarna

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą w zakresie fotografii kulinarnej - skontaktuj się ze mną, ustalimy szczegóły

Kaja Putyńska

Bardzo mi miło gościć Cię na blogu Cannelle, mam nadzieję, że znajdziesz dla siebie coś smacznego lub miłego dla oka. Zapraszam Cię także na moje media społecznościowe.

Najnowsze przepisy
Kategorie

Na słodko

Na słono

Śniadanie

Obiad/kolacja

Deser

Instagram
This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed with the ID 2 found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.